Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
3462,16
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The HP MSR3000 Router Series is a family of high-performance medium to large branch routers that deliver integrated routing, switching, security, and SIP in a single box. With its integrated infrastructure and modular design, the MSR3000 reduces complexity and simplifies your network while enabling faster time to service and enhanced performance.
The MSR3000 increases flexibility and agility by delivering support for a wide range of virtualized applications on the Open Application Platform module. It offers lasting investment protection, and helps reduce capital and operating expenses.
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| SFP WAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verzending snelheid | 2,5 Mpps |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluitingen | 4 HMIM slots 4 SIC slots or 2 DSIC slots or a combination 3 RJ-45 10/100/1000 WAN ports (2 combo can be used as SFP WAN port) 2 VPM slots 2 power supply slots |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| Aantal WAN-poorten | 3 |
| Aantal ge‹nstalleerde SFP modules | 2 |
| Aantal Combo SFP-poorten | 2 |
| Aantal Smart Interface Card (SIC)-sleuven | 4 |
| Protocollen | |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Beveiliging | |
| Firewall | Ja |
| MAC-adrestabel | 500000 entries |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Kenmerken | |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1000 MHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 2048 MB |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Warmtedissipatie | 172 BTU/h |
| Design | |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Rack-montage | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 100 W |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 88,1 mm |
| Gewicht | 15,3 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Overige specificaties | |
| Geheugen en processor | : RISC, 4 cores @ 1 GHz, 256 MB flash capacity, 2 GB DDR3 SDRAM |
| Prestatiebeheer | IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; limited command-line interface; configuration menu; out-of-band management (RJ-45 Ethernet); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; modem interface; out-of-band management (serial RS-232C or Micro USB); IEEE 802.3 Ethernet MIB |
| Doorvoersnelheid | 3,5 |
| Montage | Desktop or can be mounted in a EIA-standard 19 in. telco rack when used with the rack-mount kit in the package |
| Gewicht (imperiaal) | 15,3 kg (33.8 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 439,9 x 480,1 x 88,1 mm (17.3 x 18.9 x 3.47") |
| Draadloze functies | 3G, 4G LTE, 4G Depending on options and configuration |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}