Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
125,60
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
.
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 30 mm |
| Diepte | 208 mm |
| Hoogte | 188 mm |
| Gewicht | 172,8 g |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,181 kg (0.4 lbs) |
| Diepte (imperiaal) | 20,8 cm (8.2") |
| Hoogte | 18,8 cm (7.4") |
| Breedte | 3,05 cm (1.2") |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}