Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
78,56
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Durable, synthetic BOPP-based (Biaxially Oriented Polypropylene) labels
With excellent ink drying time and resistant to water and heat, these polypropylene labels can be used for smudge-proof, accurate and durable full colour printing.
Product use
• Product labels
• Manufacturing
• Promotional labels
| Kenmerken | |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Kleefmiddel | Acryl |
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Type finish | Glans |
| Waterbestendig | Ja |
| Compatibele producten | Epson ColorWorks C7500G Epson ColorWorks C7500 ColorWorks CW-C6500Pe ColorWorks CW-C6500Ae ColorWorks CW-C6000Ae |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 20,3 cm |
| Lengte vel | 68 m |
| Core diameter | 7 cm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}