I-series 2 Black - 22in - i5 - 8GB Ram - 256GB SSD - Antiglare - Win10
ITCurry #: M0135041 | Article #: E948592-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
I-Series 2 with Intel
Elo's I-Series 2 with Intel delivers commercial-grade computing with the capabilities, security and enterprise infrastructure of a powerful, Intel-based platform—all in a sleek, yet durable fixed tablet form factor.
Built on a modular platform and available with either 15-inch or 22-inch displays, the I-Series with Intel can be found in installations across the globe, from in-store interaction and point-of-sale to self-service, hospitality and corporate office environments. The uses are virtually unlimited.
Endless Versatility
The Elo I-Series offers versatility across environments. From retail and entertainment to corporate offices and signage, the I-Series is an excellent choice to meet the demands of continuous public use.
Feature-rich
Intel platform.
Windows, ChromeOS
Flex or Linux.
Elo's I-Series utilizes the reliability-tested performance and security of Intel's 9th-generation processors and vPro™ platform. Available with Windows 10, ChromeOS Flex or, for added flexibility, the I-Series offers models with no OS-all pretested with Linux SuSE, Ubuntu and Red Hat operating systems-allowing businesses to get the solution best suited for them.
Configure with Elo Edge Connect
Built with versatility in mind, the Elo Edge Connect system offers a wide assortment of peripherals that seamlessly attach to the edge of the touchscreen. And you can add or swap them out later as your needs change.
Stands & Mounts
With a standard VESA mount, we give you the flexibility to mount our products however you want.
Get Peace of Mind With EloCare
EloCare is service and support from the people who know your Elo products best. From extended warranties and on-site exchange to advance unit replacement and field services, the highly skilled Elo technical specialists will get you up and running.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Ja |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Helderheid | 250 cd/mý |
| Soort paneel | TFT-LCD |
| Responstijd | 25 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i5 |
| Processormodel | i5-9500T |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor aantal threads | 6 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,6 GHz |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Processor cache | 9 MB |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 2666 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD interfaces | SATA |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics 610 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Prestatie | |
| Type product | All-in-One tablet PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 Enterprise |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 100 W |
| AC-adapterfrequentie | 50-60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte ( zonder voet ) | 384,2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 246,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 43,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,2 kg |
| Breedte verpakking | 462 mm |
| Diepte verpakking | 216 mm |
| Hoogte verpakking | 346 mm |
| Gewicht verpakking | 4,3 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), CB, UKCA, CCC, China Compulsory Certification (CCC), VCCI, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse norm? NOM) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |