I-series 3 Black - 17in - i5 Vpro-1245ul - 8GB Ram - 128GB SSD - Antiglare - Win10 Iot Enterprise With Stand
ITCurry #: M0135012 | Article #: E709150-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Modular design. Endless versatility.
Available in sizes ranging from 15 to 24 inches, including with and without stand options, you can easily configure the I-Series to fit the needs of your business - from signage and point-of-sale to self-service, automation controls and more.
Universal VESA Mount
Conveniently mount the I-Series with the built-in VESA mount.
Expand with Edge Connect
Seamlessly attach a variety of peripherals to the edge of the touchscreen.
Reliable, security and performance.
Built with the reliability-tested performance and security of Intel 12th Generation processors, integrated Trusted Platform Modules, Intel vPro™ and the Windows 10 operating system, the I-Series 3 delivers the dependability businesses need.
Support for Linux.
For added flexibility, the I-Series 3 offers no OS models, all pretested with Linux SuSE, Ubuntu and Red Hat operating systems.
Bridge the gap between Windows and Android.
Transitioning to Android in the future? Elo Bridge is the perfect solution. Simply choose the Elo Windows device that fits your needs today, and when you are ready to transition to Android, you can use Elo Bridge to migrate your fleet of devices.
Get peace of mind
with EloCare
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 43,2 cm (17") |
| Resolutie | 1280 x 1024 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 5:4 |
| Helderheid | 250 cd/mý |
| Soort paneel | TFT |
| Responstijd | 25 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 170ø |
| Kijkhoek, verticaal | 160ø |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i5 |
| Processormodel | i5-1245UL |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Frequentie van processor | 4,4 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Effici‰nte kernen | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 2,5 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 28 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 128 GB |
| SSD interfaces | M.2 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Prestatie | |
| Type product | Alles-in-‚‚n-pc |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 180 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 24 V |
| Stroomverbruik (in standby) | 5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 393,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 371,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 205,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 9,2 kg |
| Breedte verpakking | 529 mm |
| Diepte verpakking | 539 mm |
| Hoogte verpakking | 315 mm |
| Gewicht verpakking | 12,3 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CB, CCC, Federal Communications Commission (FCC), Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse norm? NOM), RCM, RoHS, Staatsradio-regulering van China (SRRC), UKCA, VCCI, CE, Industry Canada (IC) |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Overige specificaties | |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |