-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Elo Edge Connect®Status Light
The Elo Edge Connect Status Light provides a sleek, low profile solution for highlighting status and availability for various applications on your favorite Elo products. From conference room availability to self-checkout (SCO) lane readiness, the Status Light easily attaches to the Micro USB ports located on the edge of the touchscreen displays. And, to make managing your solution easy, Elo provides a set of APIs through the EloView® SDK, allowing you to control the status lights via your own APIs.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| USB oplaadpoort | Ja |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 119,9 mm |
| Diepte | 19,1 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 182 mm |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Hoogte verpakking | 43 mm |
| Gewicht verpakking | 120 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |