Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
60,63
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Upgrade your audio by adding the Elo Edge Connect Speaker Bar to a variety of Elo touchscreens. With a minimalistic design and easy installation, the speaker bar fits seamlessly into any Edge Connect port. Start providing your customers with an immersive audio experience with a simple and space efficient solution.
| Luidsprekers | |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Audio | |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 5 W |
| Frequentiebereik | 280 - 20000 Hz |
| Geluidsdruk niveau (max) | 81 dB |
| Prestatie | |
| Marktsegment | Consument |
| Aanbevolen gebruik | Vergadersysteem |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Kleur van het product | Wit |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-connectortype | Micro-USB |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 50,5 mm |
| Hoogte | 39,4 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 50 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RCM, Federal Communications Commission (FCC), VCCI |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}