Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
322,90
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Maak duurzame metalen labels van professionele kwaliteit met de DYMO Rhino M1011 Industriële reliëfdrukkit. Dit industriële metalen reliëfgereedschap is ontworpen voor gebruik met 12 mm roestvrijstalen en aluminium labelbanden en biedt een uitzonderlijke leesbaarheid van tekens dankzij de diepe reliëfdruk. Het ingebouwde meetinstrument helpt u de lengte van uw label nauwkeurig in te stellen, terwijl de perforator voor gaten en kabelbinders u de mogelijkheid biedt labels te maken die u kunt ophangen, vastschroeven of vastspijkeren. Of u er nu voor kiest om zelfklevende of niet-zelfklevende niveaus te maken, de reliëfdrukker levert duurzame resultaten die extreme omstandigheden kunnen doorstaan.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Direct thermisch |
| Papier | |
| Maximale label breedte | 1,2 cm |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Nee |
| PC connected | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsvolume | 5,719 l |
| Breedte verpakking | 131 mm |
| Diepte verpakking | 321 mm |
| Hoogte verpakking | 136 mm |
| Gewicht verpakking | 1,79 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 23317 cmü |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 339 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 407 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 169 mm |
| Overige specificaties | |
| Tape-maat | 1,2 cm |
| Label type | Metal, vinyl |
| Hoeveelheid omdoos | 3 stuk(s) |
| Nettogewicht omdoos | 5,364 kg |
| Brutogewicht buitenverpakking | 5,930 kg |
| Land van herkomst | China |
| Douane code | 9611000000 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}