-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Beschikbaar in aluminium en roestvrij staal. Deze stevige labeltape is zeer geschikt voor industrieel gebruik: voor het labelen van uw gereedschap, kisten, apparatuur, planken en nog veel meer. Metalen tapes voor industrieel gebruik, bouwplaatsen, loodgieterswerk en andere toepassingen. Compatibel met alle manuele label printers.
| Kenmerken | |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 57 mm |
| Diepte verpakking | 143 mm |
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Gewicht verpakking | 285 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 281 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 156 mm |
| Technische details | |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 5874 cmü |