-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Label Cartridge Vinyl Self-laminating Cable Wrap LK-6WBVS Black/White 24mm (8 metres)
Vinyl based and specifically designed to wrap around and adhere to cables and wires; for secure, easy-to-read labelling with maximum printed area protection. Available in white with black text, in 24mm and 36mm widths.
• Auto-laminated, transparent tape covers the printed text when wrapped around the cable
• Highly flexible vinyl, for curved and rough surfaces
• Improved adhesiveness on plastics (PVC)
• Durable vinyl labels resist water, hot and cold conditions, as well as chemicals and machine oil
• Great value vinyl label tapes (8 metres) • UL 969 certified{s1
| Kenmerken | |
| Labelkleur | Zwart op wit |
| Land van herkomst | Japan |
| Compatibiliteit | LabelWorks LW-Z900FK (QWERTZ) LabelWorks LW-Z710 LabelWorks LW-Z700FK (QWERTZ) LabelWorks LW-900P LabelWorks LW-700 (QWERTZ) LabelWorks LW-600P (Continental AC adapter) LabelWorks LW-600P (Continental & UK type AC adapter) LabelWorks LW-1000P (Continental & UK type AC adapter) |
| Gewicht en omvang | |
| Tapebreedte (metrisch) | 2,4 cm |
| Tape-lengte | 8 m |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 0,42 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 120 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 5 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 48219090 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |