-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Druk supersnel en superefficiënt labels af voor uw professionele post, archivering, bezoekersbeheer of andere labelbehoeften met de DYMO LabelWriter 550 Turbo Labelprinter. Met de unieke Automatische labelherkenning ziet u altijd in één oogopslag welke labels er zijn geladen in de labelmaker (op formaat, soort en kleur). U weet ook hoeveel labels er nog over zijn, zodat u niet ineens halverwege het werk zonder komt te zitten. Dankzij de directe thermische printer hoeft u geen dure inkt of toner meer te kopen, en de optionele LAN-netwerkverbinding geeft meerdere gebruikers toegang tot de machine. Bovendien drukt deze snelle labelprinter tot 45% sneller af dan de LabelWriter 550, die tot 90 labels per minuut kan afdrukken.*
*Snelheid op basis van adreslabel met 4 regels via een USB-verbinding
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 188 mm |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |