Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
210,08
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De DYMO LabelWriter 450 Twin Turbo beschikt over twee rollen met labels die altijd klaar zijn om af te drukken. Zo verhoogt u de efficiëntie doordat u adreslabels en frankering kunt afdrukken zonder rollen met labels te hoeven wisselen. De labelprinter drukt tot 71 standaard adreslabels van vier regels per minuut af voor een maximale productiviteit. Maak en druk etiketten af voor adressen, verzending, dossiermappen, barcodes, naamkaarten en meer, zonder het extra werk en gedoe van het afdrukken van etikettenvellen op een gewone desktopprinter.
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Direct thermisch |
| Maximale resolutie | 600 x 300 DPI |
| Printsnelheid | 71 lpm |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Nee |
| USB-poort | Ja |
| PC connected | Ja |
| Prestatie | |
| Aantal afdrukbare regels | 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Minimale systeemeisen | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | Windows XP/Vista/7 Mac OS v10.4 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 187 mm |
| Hoogte | 134 mm |
| Gewicht | 2,67 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsvolume | 10,0240 l |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | DYMO Label 8 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Overige specificaties | |
| Hoeveelheid omdoos | 3 stuk(s) |
| Nettogewicht omdoos | 8,001 kg |
| Brutogewicht buitenverpakking | 8,350 kg |
| Land van herkomst | China |
| Douane code | 8443321000 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non 2 Years |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}