Slim Wallet Bookcover Copenhagen - For Apple iPhone 13 Pro - Tan
ITCurry #: T8502456 | Article #: CS61GT001328Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
17,86
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Copenhagen Slim verandert je telefoon in een accessoire met een statement en is veel meer dan alleen een stijlvol en schokbestendig telefoonhoesje met portemonnee. Bescherm je toestel en onze planeet met dit milieuvriendelijke telefoonhoesje met portemonnee en veel functies. Ontworpen in Denemarken door een klimaatbewust bedrijf.
Dit telefoonhoesje met portemonnee is handgemaakt van luxueus volnerfleer, dat gedurende het gebruik een prachtig patina krijgt. Het is liefdevol gemaakt van duurzame, sterke materialen voor mensen die een ongedwongen stijl, bescherming en organisatie in hun dagelijkse leven wensen.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 15,5 cm (6.1") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | iPhone 13 Pro |
| Type etui | Portemonneehouder |
| Materiaal | Leer |
| Kleur van het product | Bruin |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Vak voor pasje | Ja |
| Aantal kaartzakken | 3 |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 83 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Hoogte | 152 mm |
| Gewicht | 54 g |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 122 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Land van herkomst | Indi‰ |
| Nettogewicht transportverpakking | 68 g |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 122 g |
| Hoeveelheid omdoos | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 240 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 960 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 960 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 25536 cmü |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 4,26 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}