Slim Wallet Bookcover Copenhagen - Tan - For Samsung S22
ITCurry #: T8502639 | Article #: CSSSGT001433-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met onze elegante Copenhagen Slim flip cover heb je altijd zowel je telefoon als je portemonnee bij je. Hij is handgemaakt van duurzaam geproduceerd volnerfleer dat tijdens gebruik een prachtig patina krijgt. Bescherm je telefoon én onze planeet met deze slanke en veelzijdige cover! Bescherm je telefoon én onze planeet met deze slanke en veelzijdige cover!
•Handgemaakt van duurzaam, milieuvriendelijk volnerfleer
•Beschermt tegen stoten
•Compatibel met draadloos opladen
•Beschikt over een creditcardhouder met zijwaartse insteek voor 3 kaarten
•Kan worden gebruikt als standaard voor je telefoon
•Op maat gemaakt slank ontwerp met magnetische zijsluiting
•Portemonnee met RFID-kaartbescherming ter bescherming tegen elektronisch skimmen
•100% CO2-neutrale productie
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 15,5 cm (6.1") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Galaxy S22 |
| Type etui | Folioblad |
| Kleur van het product | Lichtbruin |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Bureaustandaard | Ja |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 82 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoogte | 158 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 128 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Land van herkomst | Indi‰ |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 240 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 960 g |
| Verpakkingsgewicht | 960 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,26 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 25536 cmü |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |