-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Oslo is a tri-fold folio iPad case made from synthetic leather. Unlike many other synthetic leather products, this case is made from recycled and recyclable plastic materials. The dual standing positions offer easy typing, as well as hands-free video-watching.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | iPad Pro 11"ÿ(M5 2025/M4 2024) |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Staande modus | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 186 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Hoogte | 254 mm |
| Gewicht | 342 g |
| Technische details | |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |