-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Oslo is a tri-fold folio iPad case made from recycled plastic. Unlike many other alternatives, this case is made from recycled and recyclable plastic materials. The dual standing positions offer easy typing, as well as hands-free video-watching.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | iPad Pro 11" (2nd-3rd Gen) |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Type etui | Folioblad |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Staande modus | Ja |
| Penhouder | Ja |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 186 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Hoogte | 254 mm |
| Gewicht | 342 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 197 mm |
| Diepte verpakking | 24 mm |
| Hoogte verpakking | 293 mm |
| Gewicht verpakking | 490 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 72 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 223 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 275 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 325 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 635 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 19930,625 cmü |
| Producten per pallet (EU) | 720 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |