Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
9,24
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Een synthetische leren cover die rekening houdt met onze planeet! Onze Oslo flip cover ziet eruit en voelt aan alsof hij van echt leer is, maar is in tegenstelling tot veel andere producten van synthetisch leer, gemaakt van teruggewonnen en gerecycled plastic materiaal dat volledig recyclebaar is.
•Gemaakt van gerecycled plastic materiaal
•Beschermt tegen stoten
•Compatibel met draadloos opladen
•Sleuf met ruimte voor 3 creditcards
•Kan worden gebruikt als standaard voor je telefoon
•Op maat gemaakt slank ontwerp
•Synthetisch leer dat er uitziet en aanvoelt als echt leer
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 17,3 cm (6.8") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Galaxy S22 Ultra |
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Veganistisch leer |
| Kleur van het product | Zwart |
| Draadloos opladen | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Sluitingtype | Niet van toepassing |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 83 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Hoogte | 167 mm |
| Gewicht | 72 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 395 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 245 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 230 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 740 g |
| Verpakkingsgewicht | 740 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,71 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 22258,25 cmü |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}