Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
9,24
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Deze iPad hoes, ontworpen in Denemarken door een klimaatbewust en milieuvriendellijk bedrijf, doet geen afbreuk aan kwaliteit, bescherming, ontwerp en functionaliteit. Voelt heel prettig in de hand en wordt niet gemaakt ten koste van het milieu en onze planeet.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 16,3 cm (6.4") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Galaxy S21 FE |
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Gerecycleerd plastic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Draadloos opladen | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Vak voor pasje | Ja |
| Aantal kaartzakken | 3 |
| Gerecycleerde materialen van het product | Gerecycleerd plastic |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 82 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 159 mm |
| Gewicht | 72 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 395 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 245 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 230 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 740 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 22258,25 cmü |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}