Air Accessory Air Humidifier 3000 Series Humidification Wick
ITCurry #: 4370F734 | Article #: FY3446/30Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
16.91
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Nanocloud technology with hygienic humidification
Healthy air, always
The original Philips humidification wick perfectly fits your appliance to ensure consistently high performance. It uses NanoCloud Technology to emit nano-sized molecules of pure water vapour and humidify the air with up to 99% less bacteria.
| Features | |
| Product type | Filter |
| Product colour | Blue |
| Compatible products | HU3918, HU3916, HU3915, HU2718, HU2716 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 130 mm |
| Depth | 190 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 155 g |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 157 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 330 g |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Dangerous goods | No |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}