Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
29.77
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
TV wall mount for horizontal 180° and vertical 20° TV angling.
- For 32-84 inch TVs
- TV viewing from multiple angles
- Full motion, ideal for corners
- Easy to install
| Mounting | |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum screen size | 2.13 m (84") |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Mounting type | Wall |
| Ergonomics | |
| Tilt angle range | 0 - 20ø |
| Turn angle | 180ø |
| Distance to the wall (max) | 47.3 cm |
| Distance to the wall (min) | 6 cm |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quick installation guide | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}