Zq610 Plus - Mobile Printer - Direct Thermal - 115mm - USB / Serial / Wifi / Bluetooth - Near Field Communication Nfc (zq61-aufae14-00)
ITCurry #: 1825N143 | Article #: ZQ61-AUFAE14-00-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
A special ink formulation for use with Zebra thermal transfer printers. Provides outstanding bar code print quality. Chemical resistant when printed on Zebra paper and synthetic label stocks. Smear- and scratch-resistant, this ribbon offers excellent staying power and durability in harsh environments. UL Recognized and CSA Component Acceptable when used with Zebra approved labels.
Compatible printers:
220XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII.
| Kenmerken | |
| Lint-lente | 450 m |
| Lint-wijdte | 22 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Core diameter | 2,5 cm |
| Rollen per pak | 6 |
| Certificering | UL/cUL |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |