Z-select 2000t 76 X 13.9mm Coated Permanent 1500 / Roll Rfid Box Of 2 White
ITCurry #: 1825M874 | Article #: 10038478Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
382,31
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Label, Polyester, 3x0.5489in (76.2x13.9mm); TT, Z-Ultimate 2000T White, Value Coated, Permanent Adhesive, 3in (76.2mm) core, RFID, 1500/roll, 2/box, Plain
Provides optimal balance between performance and price for applications requiring up to 3 years outdoorsResistance to moderate chemicals and temperature up to 300°F
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | Polyester |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 7,6 cm |
| Labelhoogte | 1,4 cm |
| Core diameter | 7,62 cm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 820 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Labels/pack | 3000 stuk(s) |
| Rollen per pak | 2 |
| Labels per rol | 1500 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}