Scan Ds8178-hc FIPS Presentation Cradle Mag USB Kit With Cable
ITCurry #: 1825F021 | Article #: DS8178-HCBU210MP5WFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
628,59
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Zebra's premium DS8178-HC cordless scanner is purpose-built for healthcare environments and clinician workflows. With unparalleled performance to read the toughest barcodes in any condition, clinicians can stay focused on patient care. Two interchangeable power options can be swapped at any time, right in your facility, providing the flexibility to meet changing business needs while protecting your original investment.
| Scannen | |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Type beeldsensor | LED |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1 DataBar Expanded, Interleaved 2 of 5, MSI, Plessey, U.P.C. |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Samengestelde (composite) streepjescode, Datamatrix, Han Xin, MaxiCode, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, QR Code, TLC-39 |
| Golflengte | 528 nm |
| Tilt lees-hoek | 0 - 360ø |
| Pitch lees-hoek | 0 - 60ø |
| Yaw lees-hoek | 0 - 60ø |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Standaard interfaces | RS-232, USB, Toetsenbord-aansluiting |
| Aansluitbereik | 100 m |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| PC verbinding | RS-232/USB |
| Prestatie | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Kleur van het product | Wit |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2500 mAh |
| Aantal lezingen per inzet | 65000 |
| Levensduur batterij | 83 uur |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Gewicht | 235 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}