-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Multifunctional wireless charging stand
The multifunctional wireless charging stand BHC76 can not only charge the BH72/BH76 Bluetooth headset, but also works for any mobile that supports Qi and personal devices such as TWS. The charging stand can also act as a headset stand when the headset is not charging. Place your headset on the stand and you can get a neat desktop experience.
| Kenmerken | |
| Type product | Oplaadstandaard |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Compatibiliteit | BH72/76 |
| Kleur van het product | Grijs, Zilver |
| Veiligheidsfunties | Overlaadbeveiliging, Oververhittingsbeveiliging |
| Frequentiebereik | 110000 - 205000 Hz |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 150,9 mm |
| Hoogte | 227,7 mm |
| Gewicht | 297 g |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |