-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met een vloerstandaard kan het MeetingBoard gemakkelijk worden verplaatst. Dit is vooral gunstig voor open ruimtes en kantoren van leidinggevenden.
| Montage | |
| Minimale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Montagewijze | Vloer |
| Ergonomie | |
| Aantal wielen | 4 wiel(en) |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Model | Landschap |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1154 mm |
| Diepte | 835 mm |
| Hoogte | 1043 mm |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1125 mm |
| Diepte verpakking | 915 mm |
| Hoogte verpakking | 148 mm |
| Gewicht verpakking | 16,4 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |