-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Xerox-onderhoudsartikelen zijn ontworpen om ervoor te zorgen dat uw Xerox-apparatuur efficiënt blijft werken en de beste kwaliteit levert
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Xerox VersaLink C7000 Colour Printer |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Soort | Origineel |
| Merkcompatibiliteit | Xerox |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Land van herkomst | Nederland, Vietnam |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 449 g |
| Verpakking | |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 280,9 x 527 x 118,1 mm (11.1 x 20.8 x 4.65") |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 0,449 kg (0.99 lbs) |
| Breedte verpakking | 280,9 mm |
| Diepte verpakking | 527 mm |
| Hoogte verpakking | 118,1 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
| Overige specificaties | |
| Printtechnologie | Laser |
| Logistieke gegevens | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |