-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Xerox-onderhoudsartikelen zijn ontworpen om ervoor te zorgen dat uw Xerox-apparatuur efficiënt blijft werken en de beste kwaliteit levert
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Phaser 6600 Xerox VersaLink C400 Colour Printer Xerox VersaLink C405 Colour Multifunction Printer WorkCentre 6605 WorkCentre 6655 WorkCentre 6655i |
| Land van herkomst | Nederland, Japan |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 255 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Gewicht | 453,6 g |
| Verpakking | |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 222,2 x 254 x 88,9 mm (8.75 x 10 x 3.5") |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 0,454 kg (1 lbs) |
| Breedte verpakking | 222,2 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 88,9 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
| Overige specificaties | |
| Printtechnologie | Laser |
| Logistieke gegevens | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |