Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
109,75
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
RFID Card Reader Kit
Compatible With: Xerox® AltaLink® B8100 Series Multifunction Printers/B8200 Series Multifunction Printers/C8100 Series Color Multifunction Printers/C8200 Series Color Multifunction Printers, Xerox® Color C60/C70/D136/D95A/D110/D125, Xerox® Prime
| Kenmerken | |
| Soort | RFID-kaartlezer |
| Apparaatcompatibiliteit | Multifunctioneel |
| Merkcompatibiliteit | Xerox |
| Compatibiliteit | B8100, B8200, C8100, C8200, C60/C70, D136, D95A/D110/D125, B9100, C9065/C9070, B405, B605/B615, B7000, B7100, C405, C505, C605, C7000, C7100, C8000, C9000 |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 185,4 mm |
| Diepte verpakking | 304,8 mm |
| Hoogte verpakking | 38,1 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}