Everyday Remanufactured Compatible Toner Cartridge - Kyocera TK-5280K - Standard Yield - 13000 Pages - Black
ITCurry #: 6175W317 | Article #: 006R04817-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Milieubewust ondernemen is gewoon de beste manier om zaken te doen, omdat het een positieve invloed heeft op de gezondheid van onze planeet, uw bedrijf en uw mensen. Everyday Remanufactured Toner van Xerox heeft de laagste ecologische voetafdruk van alle tonercartridges voor eenmalig gebruik. U hoeft niet te kiezen tussen de milieubelasting te verlagen en het verlagen van uw tonerkosten. En door compatibiliteit met de populairste printermerken betekent dat u kunt profiteren van toonaangevende Xerox-kwaliteit en betrouwbaarheid, welke printer u ook gebruikt.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Kyocera ECOSYS M6235cidn Kyocera ECOSYS M6235cidnt Kyocera ECOSYS M6635cidn Kyocera ECOSYS P6235cdn |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 13000 pagina's |
| Soort | Compatibel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Kyocera |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| OEM-code | TK-5280K |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | Nederland |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 730 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 390 mm |
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Gewicht verpakking | 720 g |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| Bevat geen | SVHC |
| Certificering | RoHS, REACH SVHC, STMC, ISO 9001 |
| Logistieke gegevens | |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 960 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 16 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |