Everyday Compatible Toner Cartridge - HP W1106A - Standard Yield - 1000 Pages - Black
ITCurry #: 6175V550 | Article #: 006R04525-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Milieubewust ondernemen is gewoon de beste manier om zaken te doen, omdat het een positieve invloed heeft op de gezondheid van onze planeet, uw bedrijf en uw mensen. Everyday Remanufactured Toner van Xerox heeft de laagste ecologische voetafdruk van alle tonercartridges voor eenmalig gebruik. U hoeft niet te kiezen tussen de milieubelasting te verlagen en het verlagen van uw tonerkosten. En door compatibiliteit met de populairste printermerken betekent dat u kunt profiteren van toonaangevende Xerox-kwaliteit en betrouwbaarheid, welke printer u ook gebruikt.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Laser 107 Laser MFP 135 Laser MFP 137 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 1000 pagina's |
| Soort | Compatibel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| OEM-code | W1106A |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 320 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Gewicht verpakking | 740 g |
| Logistieke gegevens | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |