Compatible Everyday Mono Toner Cartridge - Samsung MLT-D116L - Standard Yield - 3000 Pages - Black
ITCurry #: 6175V787 | Article #: 006R04589-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Milieubewust ondernemen is gewoon de beste manier om zaken te doen, omdat het een positieve invloed heeft op de gezondheid van onze planeet, uw bedrijf en uw mensen. Everyday Remanufactured Toner van Xerox heeft de laagste ecologische voetafdruk van alle tonercartridges voor eenmalig gebruik. U hoeft niet te kiezen tussen de milieubelasting te verlagen en het verlagen van uw tonerkosten. En door compatibiliteit met de populairste printermerken betekent dat u kunt profiteren van toonaangevende Xerox-kwaliteit en betrouwbaarheid, welke printer u ook gebruikt.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | SL-M2625 SL-M2626 SL-M2675 SL-M2676 SL-M2825 SL-M2826 SL-M2875 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 3000 pagina's |
| Soort | Compatibel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Vervanging voor | MLT-D116L |
| OEM-code | MLT-D116L |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Gewicht | 870 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 360 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 870 g |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |