-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Purchase Integrated Office Finisher for Xerox® AltaLink® B8100 Series Multifunction Printers?/?B8200 Series Multifunction Printers?/?C8100 Series Color Multifunction Printers?/?C8200 Series Color Multifunction Printers, Xerox® VersaLink® B7000 Series Multifunction Printers?/?B7100 Series Multifunction Printers?/?C7000 Color Printer?/?C7000 Series Color Multifunction Printers?/?C7100 Series Color Multifunction Printers and expand workflow options for your Xerox equipment.
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Merkcompatibiliteit | Xerox |
| Compatibiliteit | Xerox AltaLink B8100 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink B8200 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink C8100 Series Colour Multifunction Printers Xerox AltaLink C8200 Series Colour Multifunction Printers Xerox VersaLink B7000 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink B7100 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink C7000 Colour Printer Xerox VersaLink C7000 Series Colour Multifunction Printers Xerox VersaLink C7100 Series Colour Multifunction Printers |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 11,1 kg |
| Breedte verpakking | 618 mm |
| Diepte verpakking | 645,9 mm |
| Hoogte verpakking | 405,9 mm |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 618 x 645,9 x 405,9 mm (24.3 x 25.4 x 16") |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 11,1 kg (24.5 lbs) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |