2-Year Extended On Site Service (Total 3-Years On Site When Combined With 1-Year Warranty)
ITCurry #: 6175W441 | Article #: B625SP3-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
2-Year Extended On Site Service (Total 3-Years On Site When Combined With 1-Year Warranty) Available During First 90-Days Of Product Ownership.
| Kenmerken | |
| Servicetype | Verlengde garantie |
| Aantal jaar | 2 jaar |
| Ondersteuning ter plekke | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
| Compatibiliteit | Xerox VersaLink B625 Multifunction Printer |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |