-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Business & VC vrijstaand elektrische hoogte verstelling, max 98" 180 kg
Naast het basis pakket trolleys met en zonder hoogteverstelling die veelal in de educatie markt worden gebruikt is ook een complete range verrijdbare oplossingen beschikbaar die speciaal is ontwikkeld voor het gebruik van (touch-)flat panels en video conference in de zakelijke markt. Deze trolleys hebben een luxere uitstraling en bieden de mogelijkheid om alle randapparatuur uit het zicht in de behuizing van de trolley weg te werken. Voor de inbouw van de randapparatuur zijn diverse accessoires beschikbaar en ook voor het gebruik van een VC camera en bijvoorbeeld een soundbar zijn eenvoudig te monteren adapters verkrijgbaar.
De 062.2905 is vrijstaand en heeft een elektrisch verstelbare hoogte positie voor monitoren van t/m 98 inch met een maximale belasting van maar liefst 180 kilo. Het midden van de monitor is vrij elektrisch te positioneren tussen 1190-1760 mm, plus nog 70mm handmatig te verstellen, vanaf de vloer en dat maakt de trolley hiermee ideaal voor het gebruik in vergaderruimtes en boardrooms. Indien een vaste positie van de monitor gewenst is kan gebruik worden gemaakt van een van de andere trolleys. Uiteraard staat het SmartMetals team voor u klaar voor advies en de juiste keuze.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 180 kg |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 2,49 m (98") |
| Geschikt voor tv | Ja |
| Montagewijze | Vloer |
| Paneelmontage-interface | 1200 x 600 mm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 1190 - 1760 mm |
| Gemotoriseerd | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Basis type | Vloerplaat |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 743 mm |
| Hoogte | 1727,5 mm |
| Gewicht | 145 kg |
| Overige specificaties | |
| Lift | 50 cm |
| Verstelbaar | Ja |
| Hijssnelheid | 20 mm/sec |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |