-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Camera beugel voor Sony SRG-A40 en SRG-A12 TZ camera. Deze camera beugel kan eenvoudig gemonteerd worden aan de wand en aan het plafond. Kabels kunnen netje in de beugel weggewerkt worden.
| Kenmerken | |
| Soort | Montagebeugel |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Merkcompatibiliteit | Sony |
| Compatibiliteit | SRG-A40, SRG-A12 |
| Kleur van het product | Wit |
| Ergonomie | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 2 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 282 mm |
| Hoogte | 76 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |