-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
USB-A is the type of connector which plugs into your laptop. USB-B is the end that plugs into your printer. This cable has an in-line active booster half way along cable.
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB B |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| AWG draad omvang | 28/24 |
| Kabelhulsmateriaal | Hoge-Dichtheid Polyethyleen (HDPE), Polyvinyl chloride (PVC) |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 15 m |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Gewicht | 690 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |