-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Create an organized and safe desk-top space with our universal bracket, designed to fit all Vision monitor mount products. This mount comes with rubber inserts, and a belt to hold the PC securely in place.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal, Rubber |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Montagewijze | Bureau |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 600 g |
| Breedte | 118 mm |
| Hoogte | 129 mm |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Breedte verpakking | 175 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 800 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | RoHS, REACH |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |