-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De ViewSonic® VSB050 is een WiFi/Bluetooth-adapter voor de myViewBoard™ Box. Het biedt dual-band 2.4GHz en 5GHz WiFi ondersteuning voor een robuuste en betrouwbare draadloze presentatie ervaring. De VSB050 biedt ook een snelle Bluetooth 4.2-verbinding voor transmissies op vermogensniveau klasse 1 en klasse 2. Met de VSB050 kunnen gebruikers genieten van snelle en eenvoudige streaming van multimediacontent zonder dat er draden of kabels nodig zijn. Gebruikers kunnen draadloos content streamen vanaf hun eigen apparaten (zoals desktop PC's, laptops, tablets en mobiele telefoons), naar de myViewBoard Box die is aangesloten op een interactieve projector, een interactief flatpanel of een touch monitor.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Hostinterface | USB |
| Interface | WLAN / Bluetooth |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Design | |
| Component voor | TV |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 360 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 5 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8517620000 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 150 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |