Interactive Flat Panel - ViewBoard IFP7535-1-1C - 75in Touch - 3840x2160 (4K UHD) - 8GB 128GB - Android 16
ITCurry #: 11914692 | Article #: IFP7535-1-1CFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1397,19
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Experience fast, smooth, and reliable performance in every class with the ViewBoard® IFP35-1 Series. Available in 65", 75", and 86" models, it’s powered by an octa-core CPU with 128GB storage. EDLA-certified Android 16 ensures secure access to Google Play apps and a responsive system for effective teaching. Integrated ViewSonic Education Software includes tools for whiteboarding, wireless casting, and device management, helping teachers create interactive and engaging lessons while streamlining IT workflows. Built-in ambient light and motion sensors complete the experience, optimizing brightness, conserving energy, and extending panel life forsmarter, more efficient classrooms.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 190,5 cm (75") |
| Helderheid | 450 cd/mý |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Soort paneel | TFT-LCD |
| LED backlight | Ja |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| Responstijd | 6,5 ms |
| Touchscreen | Ja |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Touch screen type | Infrarood |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 64 |
| Touch-resolutie | 32767 x 32767 Pixels |
| Hardheid | 9H |
| Palm negeren | Ja |
| Computersysteem | |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Operating systeem versie | 16 |
| Type processor | Ja |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 20 W |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Projector | |
| Built-in projector | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 5 |
| Aantal interfacemodule USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B poorten | 2 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1709 mm |
| Diepte | 98,2 mm |
| Hoogte | 1020 mm |
| Gewicht | 38,9 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1853 mm |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Hoogte verpakking | 1144 mm |
| Gewicht verpakking | 45,9 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | EAC, BSMI, CB, Federal Communications Commission (FCC), cTUVus, WEEE |
| Certificaten | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}