Uag Essential Armor Magsafe Samsung Galaxy S26 Ultra - Black - Samsung
ITCurry #: T2925062 | Article #: 214532114040-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Essential Armor Case, available in stylish translucent and opaque colors. This ultra-thin, lightweight case features a co-molded construction, delivering a sleek and comfortable feel in your hand. Designed for superior protection, it offers enhanced corner protection to guard against accidental drops and impacts. The raised camera bezel protects your lenses from scratches, while the inner hex pattern enhances shock absorption, providing added protection against everyday bumps. Enjoy a satisfying click with every press, thanks to oversized tactile buttons that enhance your user experience.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Draadloos opladen | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Gewicht | 41 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |