Samsung Galaxy Tab A11 Scout Kick Stand/hand Strap Brbx Black
ITCurry #: T2925110 | Article #: 224459114040Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
35,35
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Minimalist look with complete coverage. The Scout features a featherlight construction and impact-resistant core. The built-in kickstand transforms your tablet into laptop mode or video viewing mode. Along with a functional and comfortable hand strap, so you can work on the go. Medical grade wipe tested, meaning it will not compromise the condition of the case when using medical grade wipes. Perfectly suited for those who work on the go or in the field. Versatile and protective, this case is essential for your tablet.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A11 8.7" |
| Maximale schermgrootte | 22,1 cm (8.7") |
| Type etui | Omhulsel |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Staande modus | Ja |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig, Schokbestendig, Schokbestendig |
| Geslacht | Unisex |
| Levensfase van consument | Alle |
| Draagriem | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 157 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}