Samsung Galaxy S26 Ultra Plyo W/magnet Black/clear Ombre
ITCurry #: T2925106 | Article #: 21453911404GFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
37,50
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Plyo Case offers stylish, everyday protection with a sleek and lightweight design. Featuring a TPU shock-absorbing frame combined with a durable polycarbonate backplate, providing robust protection without the bulk. The signature UAG armor shell and impact-resistant soft core protect your device from drops and impacts, while scratch-resistant skid pads and air-soft corners add extra cushioning for enhanced safety. With anti-yellowing technology, the Plyo Series maintains lasting clarity, allowing your phone's true color to shine.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Bureaustandaard | Ja |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Draadloos opladen | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 84 mm |
| Diepte | 169 mm |
| Hoogte | 14,5 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}