-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Verlengt een bestaande USB-kabel met 15 cm
De USBEXTAA6IN USB 2.0-verlengkabel is voorzien van één mannelijke USB-A-aansluiting en één vrouwelijke USB-A-aansluiting een betrouwbare en handige oplossing voor het aansluiten van apparaten op USB-poorten die te dicht bij elkaar liggen (bij laptops).
Deze hoogwaardige kabel is ideaal voor gebruik met geheugensticks en andere USB-apparaten op uw laptop of pc en wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Verleng de USB-poort van uw computer met 15 cm, handig voor het aansluiten van grote USB-apparaten
- Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
- Met levenslange garantie door StarTech.com.
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur kabel | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 0,152 m |
| Gewicht | 24 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 124 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 9 mm |
| Gewicht verpakking | 25 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | UL, CE, REACH |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |