USB-c To USB-a Adapter, Right-angled, USB 5gbps, 3a, USB-c Male To USB-a Female Converter, Durable Metal Housing - Thunderbolt Compatible
ITCurry #: 7564C128 | Article #: USB31CAADGCPRA-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Vermijd connectorbelasting en sluit een USB-A apparaat aan op een USB-C host
Sluit een USB-A apparaat aan op een USB-C laptop of converteer een USB-A kabel naar Type-C met deze compacte USB-C naar USB-A Male naar Female adapter. De connectormarkeringen zorgen voor een snelle visuele identificatie, waardoor u deze adapter duidelijk kunt onderscheiden van andere USB-C adapters met soortgelijke of ongemarkeerde adapters. Voorkom giswerk en kies altijd de juiste adapter met USB 5Gbps ondersteuning.
Brede Compatibiliteit
De USB-C naar USB-A adapter is universeel compatibel met elk besturingssysteem. Eenvoudige plug-and-play installatie zorgt voor een onmiddellijke ingebruikname. De adapter ondersteunt USB 5Gbps en USB 2.0 (480Mbps), en levert tot 5V/3A output van een USB-C aansluiting met voeding, zoals een muurlader. Hierdoor kan een USB-A apparaat tot 15W worden opgeladen vanaf een USB-C bron. Opmerking: USB-C video en Power Delivery worden niet ondersteund.
Duurzame Constructie
De USB C naar A adapter heeft een duurzame aluminiumlegering behuizing en dewelke de adapter beschermt tegen slijtage. De vernikkelde connectors zijn ontworpen voor langdurige betrouwbaarheid en prestaties.
Sluit een USB-A apparaat aan op een USB-C laptop of converteer een USB-A kabel naar Type-C met deze compacte USB-C naar USB-A Male naar Female adapter. De connectormarkeringen zorgen voor een snelle visuele identificatie, waardoor u deze adapter duidelijk kunt onderscheiden van andere USB-C adapters met soortgelijke of ongemarkeerde adapters. Voorkom giswerk en kies altijd de juiste adapter met USB 5Gbps ondersteuning.
Brede Compatibiliteit
De USB-C naar USB-A adapter is universeel compatibel met elk besturingssysteem. Eenvoudige plug-and-play installatie zorgt voor een onmiddellijke ingebruikname. De adapter ondersteunt USB 5Gbps en USB 2.0 (480Mbps), en levert tot 5V/3A output van een USB-C aansluiting met voeding, zoals een muurlader. Hierdoor kan een USB-A apparaat tot 15W worden opgeladen vanaf een USB-C bron. Opmerking: USB-C video en Power Delivery worden niet ondersteund.
Duurzame Constructie
De USB C naar A adapter heeft een duurzame aluminiumlegering behuizing en dewelke de adapter beschermt tegen slijtage. De vernikkelde connectors zijn ontworpen voor langdurige betrouwbaarheid en prestaties.
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting 1 | USB Type-C |
| Aansluiting 2 | USB Type-A |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Connector 1 vormfactor | Haaks |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroom | 3 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 øC |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 26 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Gewicht | 5 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 5 mm |
| Gewicht verpakking | 5,2 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1000 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |