USB C To Hdmi Adapter - 4k 60hz USB-c To Hdmi 2.0b Adapter Dongl
ITCurry #: 75648753 | Article #: USBC-HDMI-CDP2HD4K60-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met deze USB-C naar HDMI adapter kunt u uw USB Type-C laptop op een HDMI scherm aansluiten. De adapter ondersteunt High Dynamic Range (HDR) en zorgt voor scherpere beelden met verbeterde video.
Met meer heldere kleuren en grote contrast is de adapter ideaal voor:
• maken van opvallende visuals voor fotografie, videografie en cinematografie
• weergeven van glasheldere digital signage wanden
• geven van rijkere presentaties
Echte 4K bij 60 Hz en HDR
De USB-C videoadapter is volledig compatibel met uw HDMI 2.0b apparatuur, terwijl hij resoluties tot 4K 60 Hz (3840 x 2160) en bandbreedtes tot 18 Gbps ondersteunt. De adapter biedt 4:4:4 chroma subsampling, waarbij iedere pixel zijn eigen unieke kleur krijgt. Hij is ook neerwaarts compatibel met vroegere HDMI versies bij hun ondersteunde maximale resoluties.
Met HDR ondersteuning kunt u genieten van levensechte beelden met meer contrast, belichting en kleuren en grotere helderheid dan standaard digital imaging.
Ideaal voor op reis
Deze lichtgewicht 4K adapter is zeer mobiel en heeft een compact design. Hij is de perfecte accessoire voor uw USB-C laptop of MacBook, en past gemakkelijk in uw draagtas.
Probleemloze installatie
Voor gegarandeerd eenvoudige bediening en installatie beschikt deze unieke USB-C naar HDMI adapter over een omkeerbare USB-C connector, waardoor u het altijd correct in uw laptop steekt.
De USBC-HDMI-CDP2HD4K60 heeft 3 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
NB:
Voor HDR moet uw USB-C poort DisplayPort 1.4 en moet uw scherm HDMI 2.0b ondersteunen.
NVIDIA grafische adapters ondersteunen mogelijk niet 4:4:4 chroma subsampling.
| Prestatie | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| HDMI versie | 2.0b |
| HDCP | Ja |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Chipset | ANX7517 |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 44 mm |
| Hoogte | 10,5 mm |
| Gewicht | 16 g |
| USB kabel lengte | 0,13 m |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 25 - 60 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 22 g |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 300 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |