USB C To 4 Hdmi Adapter - External Video/graphics Card 108
ITCurry #: 75648715 | Article #: USBC2HD4-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
USB-C Externe Video Adapter | 4x 1080p | Quad Monitor
Met deze USB C naar HDMI® adapter kunt u uw desktop uitbreiden door vier onafhankelijke HDMI monitors of schermen aan uw computer toe te voegen via één USB Type-C poort.
Verhoog uw productiviteit
Deze USB-C naar 4 HDMI adapter heeft vier video-uitgangen, waarmee u uw productiviteit kunt verhogen omdat u op meer schermen kunt werken. Met meerdere schermen kunt u meer applicaties tegelijkertijd gebruiken, of een scherm specifiek gebruiken voor referentiemateriaal. Gebruik de USBC naar HDMI multi-monitor adapter voor het uitbreiden of spiegelen van uw schermen.
High-definition video & audio
Deze adapter voor vier schermen maakt optimaal gebruik van de videomogelijkheden van de USB-C aansluiting van uw computer of laptop en biedt high-definition resoluties tot 1920x1080 (1080p) op alle vier poorten. De adapter ondersteunt ook 2-kanaals audio via HDMI.
Eenvoudige installatie
De USB Type-C naar HDMI schermadapter converter heeft een 0,5 m vaste USB-C kabel zodat u de adapter en uw hostapparaat verder van elkaar kunt plaatsen, voor een flexibele configuratie. Voor meer gebruiksgemak ondersteunt de converter ook de automatische installatie van drivers.
De externe videoadapter wordt via de bus gevoed, waardoor geen externe voeding nodig is.
Multi-Monitor Assistant software
De Multi-Monitor Assistant applicatie is een gebruikersinterface die gebruikers helpt bij multitasken, zodat ze snel van de ene monitor naar de andere kunnen omschakelen. De app heeft extra functies zoals slepen en neerzetten, optioneel zoomen, gesplitste schaalverdeling en trapsgewijze weergave van schermen op het hoofdscherm.
NB:
De adapter kan alleen maximaal twee extra schermen spiegelen.
Met deze USB C naar HDMI® adapter kunt u uw desktop uitbreiden door vier onafhankelijke HDMI monitors of schermen aan uw computer toe te voegen via één USB Type-C poort.
Verhoog uw productiviteit
Deze USB-C naar 4 HDMI adapter heeft vier video-uitgangen, waarmee u uw productiviteit kunt verhogen omdat u op meer schermen kunt werken. Met meerdere schermen kunt u meer applicaties tegelijkertijd gebruiken, of een scherm specifiek gebruiken voor referentiemateriaal. Gebruik de USBC naar HDMI multi-monitor adapter voor het uitbreiden of spiegelen van uw schermen.
High-definition video & audio
Deze adapter voor vier schermen maakt optimaal gebruik van de videomogelijkheden van de USB-C aansluiting van uw computer of laptop en biedt high-definition resoluties tot 1920x1080 (1080p) op alle vier poorten. De adapter ondersteunt ook 2-kanaals audio via HDMI.
Eenvoudige installatie
De USB Type-C naar HDMI schermadapter converter heeft een 0,5 m vaste USB-C kabel zodat u de adapter en uw hostapparaat verder van elkaar kunt plaatsen, voor een flexibele configuratie. Voor meer gebruiksgemak ondersteunt de converter ook de automatische installatie van drivers.
De externe videoadapter wordt via de bus gevoed, waardoor geen externe voeding nodig is.
Multi-Monitor Assistant software
De Multi-Monitor Assistant applicatie is een gebruikersinterface die gebruikers helpt bij multitasken, zodat ze snel van de ene monitor naar de andere kunnen omschakelen. De app heeft extra functies zoals slepen en neerzetten, optioneel zoomen, gesplitste schaalverdeling en trapsgewijze weergave van schermen op het hoofdscherm.
NB:
De adapter kan alleen maximaal twee extra schermen spiegelen.
| Prestatie | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 5 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Chipset | Trigger T6-688SL, IT66121 |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 165 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 75 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 268 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 445 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 435 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |