USB-c Hybrid Dock Cable - USB C Cable With USB A Adapter 1m
ITCurry #: 75648647 | Article #: USBCCADP-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Hybrid USB Cable | USB C Cable (10Gbps) with USB A Adapter (5Gbps) | 2-Year Warranty
Met deze hybride 1-meter USB-C™ naar C, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) kabel met vaste USB-A naar C, USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) adapter kunt u een USB Type-C™ apparaat aansluiten, zoals een docking station, harde schijf, tablet of mobiel apparaat, op de USB-C of USB-A poort van uw hostcomputer. De kabel is ook compatibel met Thunderbolt™ 3 poorten. NB: In combinatie met een USB-A host werkt deze kabel alleen met docks die DisplayLink ondersteunen. Laad uw USB Type-C apparaten sneller op Gecombineerd met een voor PD 3.0 geschikte USB-C voedingsbron ondersteunt deze 1 meter lange USB-C naar C kabel tot 100 W (5 A) voor het opladen van een USB-C of Thunderbolt 3 laptop, tablet of smartphone. De bevestigde USB-C naar USB-A adapter, in combinatie met de USB-C naar C kabel ondersteunt ook tot 15 W (5 V, 3 A) voor het opladen van uw apparaten vanaf een USB-A wandlader, autolader of power bank - perfect voor onderweg, met eenvoudige, nette aansluitingen. Sluit uw USB 3.2 Gen 2 randapparaten aan De USB 3.2 Gen 2, USB-C naar C kabel biedt een dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps, waarmee u uw USB Type-C apparaten in een mum van tijd kunt synchroniseren. Bovendien kunt u uw USB 3 (3.0, 3.1 of 3.2) randapparaten, zoals harde-schijfbehuizingen en docks, op uw USB-C of TB3 laptop aansluiten. USB 3.2 Gen 1, USB-C naar A adapter, bij gebruik met de USB-C naar C kabel, biedt een dataoverdrachtsnelheid van 5 Gbps. Zo bespaart u tijd bij het kopiëren en back-uppen van uw data vanaf uw USB-C apparaten naar uw USB-A host en hebt u meer tijd voor uw projecten en presentaties. Hybride docking station kabel Gebruik deze kabel om uw hybride USB-C docking station of USB-C hub op uw laptop, tablet, smartphone of draagbare apparaten aan te sluiten. Deze kabel is ook verkrijgbaar als een accessoire voor StarTech.com's Hybrid Dual Monitor (4K 60 Hz) docking station zoals DK30C2DPEP en DK30C2DPPD.
Met deze hybride 1-meter USB-C™ naar C, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) kabel met vaste USB-A naar C, USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) adapter kunt u een USB Type-C™ apparaat aansluiten, zoals een docking station, harde schijf, tablet of mobiel apparaat, op de USB-C of USB-A poort van uw hostcomputer. De kabel is ook compatibel met Thunderbolt™ 3 poorten.
NB: In combinatie met een USB-A host werkt deze kabel alleen met docks die DisplayLink ondersteunen.
Laad uw USB Type-C apparaten sneller op
Gecombineerd met een voor PD 3.0 geschikte USB-C voedingsbron ondersteunt deze 1 meter lange USB-C naar C kabel tot 100 W (5 A) voor het opladen van een USB-C of Thunderbolt 3 laptop, tablet of smartphone.
De bevestigde USB-C naar USB-A adapter, in combinatie met de USB-C naar C kabel ondersteunt ook tot 15 W (5 V, 3 A) voor het opladen van uw apparaten vanaf een USB-A wandlader, autolader of power bank - perfect voor onderweg, met eenvoudige, nette aansluitingen.
Sluit uw USB 3.2 Gen 2 randapparaten aan
De USB 3.2 Gen 2, USB-C naar C kabel biedt een dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps, waarmee u uw USB Type-C apparaten in een mum van tijd kunt synchroniseren. Bovendien kunt u uw USB 3 (3.0, 3.1 of 3.2) randapparaten, zoals harde-schijfbehuizingen en docks, op uw USB-C of TB3 laptop aansluiten.
USB 3.2 Gen 1, USB-C naar A adapter, bij gebruik met de USB-C naar C kabel, biedt een dataoverdrachtsnelheid van 5 Gbps. Zo bespaart u tijd bij het kopiëren en back-uppen van uw data vanaf uw USB-C apparaten naar uw USB-A host en hebt u meer tijd voor uw projecten en presentaties.
Hybride docking station kabel
Gebruik deze kabel om uw hybride USB-C docking station of USB-C hub op uw laptop, tablet, smartphone of draagbare apparaten aan te sluiten. Deze kabel is ook verkrijgbaar als een accessoire voor StarTech.com's Hybrid Dual Monitor (4K 60 Hz) docking station zoals DK30C2DPEP en DK30C2DPPD.
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Gewicht | 54 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 213 mm |
| Hoogte verpakking | 51 mm |
| Gewicht verpakking | 64 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-A male - USB Type-C female |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 125 øC |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 125 øC |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 90 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 335 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |