USB-c Cable USB-if Certified 240w Pd/silicone Jacket/rugged
ITCurry #: 7564C198 | Article #: S2CEPR2M-USB-CABLE-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Laad high-performance USB-C apparaten op met deze robuuste en flexibele siliconen USB-C kabel
Sluit een lader of hub aan op een USB PD 3.1 compatibel apparaat met deze USB-C-kabel. Deze USB-C-kabel levert tot 240W EPR Power Delivery en 5A output voor snel opladen. Dankzij de duidelijke connector-markeringen weet je altijd zeker dat je de juiste kabel gebruikt waardoor giswerk wordt geëlimineerd en volledige 240W oplaadondersteuning gegarandeerd is. Kies altijd de juiste Type-C kabel voor optimale prestaties en compatibiliteit.
Robuust en Flexibel
De USB-C EPR laadkabel heeft een siliconen binnenmantel met een gevlochten nylon buitenkant voor optimale flexibiliteit en slijtagebescherming. De duurzame vernikkelde connectors zijn ontworpen voor intensief dagelijks gebruik en zijn getest voor meer dan 20.000 inserties.
Mobiele Apparaten Onderweg Opladen
Laad een USB-C apparaat op via een USB-C muurlader, autolader of powerbank. De 2 meter lange USB Type-C kabel heeft de ideale lengte voor bureaus en mobiele werkplekken of om kabelwarboel te verminderen bij het synchroniseren met een USB-C laptop.
Laptop Voeding
Dankzij een output van maximaal 5A kan deze USB-C laadkabel tot 240W Power Delivery ondersteunen en zo een USB-C laptop opladen. Hiervoor moet de kabel van een USB-C laptop naar een USB-C muurlader worden aangesloten.
Sluit een lader of hub aan op een USB PD 3.1 compatibel apparaat met deze USB-C-kabel. Deze USB-C-kabel levert tot 240W EPR Power Delivery en 5A output voor snel opladen. Dankzij de duidelijke connector-markeringen weet je altijd zeker dat je de juiste kabel gebruikt waardoor giswerk wordt geëlimineerd en volledige 240W oplaadondersteuning gegarandeerd is. Kies altijd de juiste Type-C kabel voor optimale prestaties en compatibiliteit.
Robuust en Flexibel
De USB-C EPR laadkabel heeft een siliconen binnenmantel met een gevlochten nylon buitenkant voor optimale flexibiliteit en slijtagebescherming. De duurzame vernikkelde connectors zijn ontworpen voor intensief dagelijks gebruik en zijn getest voor meer dan 20.000 inserties.
Mobiele Apparaten Onderweg Opladen
Laad een USB-C apparaat op via een USB-C muurlader, autolader of powerbank. De 2 meter lange USB Type-C kabel heeft de ideale lengte voor bureaus en mobiele werkplekken of om kabelwarboel te verminderen bij het synchroniseren met een USB-C laptop.
Laptop Voeding
Dankzij een output van maximaal 5A kan deze USB-C laadkabel tot 240W Power Delivery ondersteunen en zo een USB-C laptop opladen. Hiervoor moet de kabel van een USB-C laptop naar een USB-C muurlader worden aangesloten.
| Kenmerken | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| AWG draad omvang | 30 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kabelhulsmateriaal | Silicone |
| Type kabelomhulsel | Gevlochten |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 4,7 mm |
| Gewicht | 81 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Gewicht verpakking | 87 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 øC |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 140 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |