USB-a Port Blocker Replacement Plugs, 25-pack Spare Latching Inserts For USB-a-port-blocker, Snap-in
ITCurry #: 7564C623 | Article #: 25P-USB-A-BLOCKER-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Blokkeer toegang tot USB-A poorten om ongeautoriseerd gebruik of manipulatie te voorkomen
Verbeter USB Poortbeveiliging
Voeg USB-A poort blockers toe of vervang ze om onbevoegde toegang, data diefstal en malware aanvallen te helpen voorkomen. Deze vergrendelbare stof cover plugs zijn ontworpen voor gebruik met de compatibele USB-A Poort Blocker sleutel (apart verkrijgbaar) en vormen een zichtbare en effectieve beveiligingsmaatregel in kantoren, klaslokalen en andere gedeelde omgevingen.
Snelle Installatie en Herconfiguratie
De snap-in USB-A poort blocker pluggen maken snelle installatie zonder gereedschap mogelijk zonder aangrenzende poorten te blokkeren. Plaats de plug eenvoudig in de USB poort om deze te vergrendelen. Wanneer toegang nodig is, kan de compatibele security sleutel (USB-A-PORT-BLOCKER) worden gebruikt voor snelle verwijdering en herplaatsing. Het herbruikbare ontwerp maakt het eenvoudig om poortbeheer op te schalen of aan te passen aan veranderende beveiligingsbehoeften.
Behoud Betrouwbaarheid van Poorten
Naast toegangscontrole fungeren deze vervangingspluggen als beschermende stofkappen die USB-A poorten afschermen tegen vuil en ophoping. Dit helpt de integriteit van poorten te behouden, consistente prestaties te waarborgen en de levensduur van laptops en desktop computers te verlengen in omgevingen met intensief gebruik.
Verbeter USB Poortbeveiliging
Voeg USB-A poort blockers toe of vervang ze om onbevoegde toegang, data diefstal en malware aanvallen te helpen voorkomen. Deze vergrendelbare stof cover plugs zijn ontworpen voor gebruik met de compatibele USB-A Poort Blocker sleutel (apart verkrijgbaar) en vormen een zichtbare en effectieve beveiligingsmaatregel in kantoren, klaslokalen en andere gedeelde omgevingen.
Snelle Installatie en Herconfiguratie
De snap-in USB-A poort blocker pluggen maken snelle installatie zonder gereedschap mogelijk zonder aangrenzende poorten te blokkeren. Plaats de plug eenvoudig in de USB poort om deze te vergrendelen. Wanneer toegang nodig is, kan de compatibele security sleutel (USB-A-PORT-BLOCKER) worden gebruikt voor snelle verwijdering en herplaatsing. Het herbruikbare ontwerp maakt het eenvoudig om poortbeheer op te schalen of aan te passen aan veranderende beveiligingsbehoeften.
Behoud Betrouwbaarheid van Poorten
Naast toegangscontrole fungeren deze vervangingspluggen als beschermende stofkappen die USB-A poorten afschermen tegen vuil en ophoping. Dit helpt de integriteit van poorten te behouden, consistente prestaties te waarborgen en de levensduur van laptops en desktop computers te verlengen in omgevingen met intensief gebruik.
| Kenmerken | |
| Type product | Poortblokker |
| Compatibele poorten/sleuven | USB Type-A |
| Kleur van het product | Zilver, Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal poortblokkers | 25 |
| Aantal per verpakking | 25 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 240 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 320 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 9,9 mm |
| Diepte | 12,2 mm |
| Hoogte | 4,5 mm |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 8 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |