Unmanaged Switch 5-port Taa - 10/100/1000mbps Fanless Ip30
ITCurry #: 7564C139 | Article #: I51G-ETHERNET-SWITCH-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Breid uw netwerkconnectiviteit uit met eenvoudige plug-and-play opstelling
Deze onbeheerde, fanless netwerkswitch biedt geluidloze, energiebesparende prestaties met vijf multi-speed Ethernet-poorten (10/100/1000 Mbps). De duurzame, volledig metalen behuizing zorgt voor langdurige betrouwbaarheid.
Verbeter uw netwerk
Breid uw netwerkconnectiviteit uit met een eenvoudige plug-and-play installatie. Deze netwerkswitch is ideaal voor het overbrengen van grote bestanden, streamen, netwerksharing en -opslag of andere bandbreedte-intensieve toepassingen. Auto-negotiation detecteert de hoogste ondersteunde snelheden op uw apparaten voor maximale prestaties en compatibiliteit.
Robuuste TAA Switch
Deze TAA-compliant onbeheerde switch heeft een discreet ontwerp en kleine afmetingen (100,5x60x 25,5mm). Belangrijke functies zoals 9K Jumbo Frames, 3-pins aansluitblokvoeding, QoS IEEE 802.1p en de meegeleverde DIN-rail en wandmontagekits bieden u de flexibiliteit om de switch in een groot aantal scenario's te kunnen gebruiken. De robuuste metalen IP30-behuizing voorkomt dat voorwerpen groter dan 2,5 mm binnendringen en heeft een groot bedrijfstemperatuurbereik van -40°C - 75°C. De duidelijke status LED's geven in één oogopslag de toestand van de apparaten weer.
Ontworpen voor Veeleisende Omgevingen
Deze Netwerk Switch is ideaal voor industriële omgevingen en gecentraliseerde controlecentra waar betrouwbaarheid van het apparaat essentieel is en de omgevingsomstandigheden fluctueren. De compacte vormfactor maakt het een ideale oplossing voor Industriële Automatisering en IP bewaking.
Deze onbeheerde, fanless netwerkswitch biedt geluidloze, energiebesparende prestaties met vijf multi-speed Ethernet-poorten (10/100/1000 Mbps). De duurzame, volledig metalen behuizing zorgt voor langdurige betrouwbaarheid.
Verbeter uw netwerk
Breid uw netwerkconnectiviteit uit met een eenvoudige plug-and-play installatie. Deze netwerkswitch is ideaal voor het overbrengen van grote bestanden, streamen, netwerksharing en -opslag of andere bandbreedte-intensieve toepassingen. Auto-negotiation detecteert de hoogste ondersteunde snelheden op uw apparaten voor maximale prestaties en compatibiliteit.
Robuuste TAA Switch
Deze TAA-compliant onbeheerde switch heeft een discreet ontwerp en kleine afmetingen (100,5x60x 25,5mm). Belangrijke functies zoals 9K Jumbo Frames, 3-pins aansluitblokvoeding, QoS IEEE 802.1p en de meegeleverde DIN-rail en wandmontagekits bieden u de flexibiliteit om de switch in een groot aantal scenario's te kunnen gebruiken. De robuuste metalen IP30-behuizing voorkomt dat voorwerpen groter dan 2,5 mm binnendringen en heeft een groot bedrijfstemperatuurbereik van -40°C - 75°C. De duidelijke status LED's geven in één oogopslag de toestand van de apparaten weer.
Ontworpen voor Veeleisende Omgevingen
Deze Netwerk Switch is ideaal voor industriële omgevingen en gecentraliseerde controlecentra waar betrouwbaarheid van het apparaat essentieel is en de omgevingsomstandigheden fluctueren. De compacte vormfactor maakt het een ideale oplossing voor Industriële Automatisering en IP bewaking.
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 5 |
| Netstekker | Terminal block (3-pin) |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Full duplex | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Data-uitwisseling | |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP30 |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| DIN rail bevestiging | Ja |
| Prestatie | |
| Mean time between failures (MTBF) | 556710 uur |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Ingangsspanning | 9 - 60 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 221,7 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Verpakking | |
| Klemmenblok inclusief | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| DIN-rail inbegrepen | Ja |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Diepte verpakking | 159 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 293,7 g |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS, Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 355 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 335 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |